İsmini Antalya’nın doğal güzellikleri olan denizin mavisi ve ormanın yeşilinden alan.

Hizmetlerimiz

Her geçen gün gelişmekte olan diş hekimliği teknolojisinin yakından takip edildiği ve buna paralel olarak bu alandaki en iyi tıbbi alt yapı ve cihazların bulunduğu Mavi Yeşil Diş Kliniğinde kurulum itibariyle engelli hastalarımıza da hizmet verebilmek amacıyla gerekli tüm altyapı oluşturulmuştur. Panoramik görüntüleme imkanının sunulduğu kliniğimizde; dental implanttan, estetik diş hekimliğine, ortodontiden pedodontiye her türlü diş bakım ve tedavisi yapılmaktadır.

Misyonumuz

Hastaları ile güçlü bir iletişim kurabilen, konusunda uzman personel kadrosu ile tüm hastalarımızın beklentilerini başarılı bir tedavi süreci ile karşılamak,  koruyucu uygulamaları ve kontrolleri tutum haline getirebilmiş, böylece yapılan diş tedavilerinin ömrünü uzatabilen ve etik değerlere sahip yetkin bir ağız ve diş sağlığı sunmaktır.

Dİş Hekİmİlerİ

İpek Akkaya Sepkin 

Lise eğitimini Antalya Koleji Fen Lisesinde tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2005 mezunudur.

Ege Üniversitesi Pedodonti (çocuk diş hekimliği) bölümünde 2006-2008 yılları arasında çalışmış. Ayrıca Ertuğrul Sabah’ın kurduğu, Ege Ağız ve Diş Sağlığı ve Diş Hekimleri Derneğinde, doktorası süresince zihinsel engelli hastaların ağız ve diş muayenelerini yapmak ve gerekli tedavi yöntemlerini uygulamak için gönüllü olarak çalışmıştır.

Dolphin Dental Clinic Toronto, Kanada’da Dt. Nejat Sezer, Andra Trusca, Dr. Vincent Drovdoski hekimleriyle birlikte 2011 ve 2012 yıllarında çalışmıştır.

Ankara ve İstanbul’daki klinik deneyimlerinin ardından tekrar Antalya’ya dönmüş ve Mavi Yeşil Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurmuştur.

Porselen Laminate Veneer Eğitimi, Hasta Üzerinde Uygulamalı İmplant Eğitimi, İmplant Üstü Protez Eğitimi, Dijital Dental Fotoğrafçılık ve Azot Protoksit ve Sedasyon Uygulamaları gibi birçok kursdan sertifikaları bulunmaktadır.